Skákání na trampolíny jakožto zábava pro všechny

Trampolína je nejenom pro mnohé děti zdrojem radosti, nekončící zábavy a kvalitního přirozeného pohybu. Rozhodli jste se investovat do tohoto prvku a umístit jej na svou zahradu či dvůr? Je to výborné rozhodnutí, protože tím podpoříte jak své zdraví, tak hlavně zdraví svých dětí. Přeci jenom, skákání je velmi příjemné a zábavné, a k tomu všemu podporuje motorické dovednosti a pohyblivost.

trampolína náhradní díly
 

Sežeňte levné, avšak spolehlivé náhradní díly

Při koupi trampolíny musíte dbát zejména na kvalitu, která je u tohoto zahradního zábavního prvku zcela klíčová. I přes vysokou kvalitu a opatrnost při používání se však může samozřejmě stát, že se některá součást rozbije. Co s tím? Místo drahé opravy určitě vyzkoušejte nejprve sehnat nové náhradní díly na trampolínu, který by nahradil ten starý, poškozený. V mnoha případech je to ta nejlevnější možnost, tudíž ji volte jako první. Jaké díly je možné zakoupit?
 

  • Kotvící sady pro bezpečné uchycení konstrukce v zemi
  • Krycí plachty pro ochranu před nepříznivým počasím
  • Žebříky pro snazší a bezpečnější vylezení
  • Kryty pružin pro minimalizaci rizika úrazu
  • Ochranné sítě pro zvýšení bezpečnosti při skákání
  • Pružiny pro zajištění maximální funkčnosti
  • Skákací plochy, konstrukce a mnoho dalších náhradních dílů…

 síť

Doplňky, které mají význam

Po náhradních dílech nemusíte však sahat pouze tehdy, když chcete vyměnit starou nefunkční součástku za novou. Do této kategorie můžete zabrousit i tehdy, pokud chcete svou stávající trampolínu obohatit o nějaký nový prvek, který nebyl v základním balení. Příkladem může být taková ochranná síť, pro kterou se můžete rozhodnout i později. Lze ji samozřejmě zakoupit i zvlášť, což je obrovská výhoda. Dalším takovým prvkem, pro který se spousta lidí rozhodne třeba až později, je krycí plachta. Ta efektivně ochrání celou konstrukci před deštěm, větrem a dalšími nepříznivými a ničivými vlivy počasí.