Široký výběr poskytnou velkosklady s oblečením

O letních měsících se pro děti různých věkových kategorií připravují dětské tábory. Každý z nich má svůj směr a je zaměřený na určité téma. Vedoucí vždy touží po tom, aby si to děti nejen užily a ve zdraví přežily pár dnů bez rodičů, ale zároveň aby si odvezly nějakou památku. Dárek, který si třeba samy vyrobí a bude jim připomínat společně strávené chvíle v přírodě nebo s novými kamarády. Každý tábor má předem určenou tématiku a do se ladí celý program, včetně her, výroby, soutěží nebo naučných výletů.

dresy

Tvoříme trička s logem

Rodiče před odjezdem dostávají podrobné instrukce o konání a průběhu akce. Také seznam potřeb, které jsou doporučeny si vzít s sebou. Ovšem některé věci, pokud chceme, aby skutečně vyšly, je lepší zakoupit hromadně podle počtu účastníků. To je zkrátka hra na jistotu, protože v průběhu akce se již těžko dá něco kupovat, obzvláště pokud jste někde mimo dosah. Velkosklady s oblečením mají skutečně velký výběr a nemusíte volit jen možnost tvorby znaku na tričko. Existují i jiné možnosti, například kšilty, čepice, šátky nebo sportovní tašky.

Co budeme potřebovat?

  1. Šablonu – stačí vytvořit raději několik šablon, třeba i jen z tvrdého kartonu. Nebo si necháme vyrobit pevnější šablony, které nám zase budou zárukou, že se neponičí tak snadno. Logo letošního tábora přeneseme na karton a důkladně vyřežeme.
  2. Foukací fixy na textil – můžeme pořídit pouze jednotnou barvu nebo zakoupit sady a nechat dětem jejich fantazii, co s nimi vytvoří.
  3. Trička – raději zakoupíme sami, protože budeme mít jistotu, že tričko nebo jiný produkt získá každé dítě.

skateboard

Jaký bude postup?
Šablona se pak jednoduše přiloží na tričko, mezi látku se vloží třeba jen čtvrtka, aby se neobarvilo na druhé straně. A pak každé dítě a samozřejmě i vedoucí, vyzkouší, jaký mají dech a foukáním přenáší barvu na šablonu. Barvičky se mohou různě kombinovat a vzniká po odstranění šablony táborový znak nebo motto. Necháme zaschnout a je hotovo. Uvidíte, jak se rozzáří dětská očka při pohledu na jejich výtvor. Nebo můžeme zvolit i pohodlnější verzi, nechat táborový znak profesionálně natisknout nebo vyšít. Radosti to rozhodně neubere.