Pinterest coby nevyčerpatelná studna inspirace

.

Odlišuje se v „komunikaci“. Komentáře na Pinterestu jsou spíše ojedinělou záležitostí. Jestliže někomu okomentujete fotku, s malou pravděpodobností získáte zpětnou reakci. Nicméně zde platí, že Pinterest bude takový, jaký si ho uděláte. A především prohlížet fotografie a inspirovat se.
pinterest
 
Vložení fotografie na Pinterest
 
V rámci Pinterestu je možno připnout fotografie způsobem tak, že pouze připínáte k sobě již vyhledané a dostupné fotografie na Pinterestu a zdobíte si tak s nimi svou nástěnku. Další variantou je pořízení vlastní fotografie a nahrání z počítače, tabletu či mobilního telefonu. A poslední možností je připnout na nástěnku fotografie nalezené na internetu v rámci jiného zdroje, což je prakticky podobné jako sdílení fotografií na běžné sociální síti. I když fotografie je na Pinterestu nahraná, stále však je i odkaz na původní zdroj.
 pinterest icon
Nástěnky aneb jejich zajímavost
 
Pro začátek je vhodné upřednostnit si vytvoření jen několika nástěnek, pro lepší orientaci a zmapování online aplikace. A především tyto nástěnky poté plnit fotografiemi. Nástěnky je dobré založit a pojmenovat dle svých zájmů nebo zaměření. A pak lze mít jednu neutrální. Je dobré při pojmenování nástěnek se i zamyslet nad tím, jestliže chcete či je i vaším záměrem mít sledovanost i ze zahraničí, tudíž uzpůsobit název.
 
Jestliže chcete zaujmout a být zajímaví či odlišní, založte nástěnky na populární témata a následně je i propagujte. A hlavně nástěnky nezapomínejte plnit fotografiemi.
 
Pozoruhodné detaily
 
V Pinterestu si s fotografiemi můžete pohrát a také je posléze přemístit z jedné nástěnky do jiné. Dokonce v případě snahy o připnutí fotky, kterou už máte na nástěnce, budete upozorněni a rovněž vyrozuměni, kde se tato fotka v Pinterestu již nachází. Pinterest je reálné napojit na jiné sociální sítě, jako je například Facebook, Twitter apod.
 chytrý telefon
Jak adekvátně a více využít Pinterest?
 
Pinterest umožňuje sdílení fotografií, které se vám líbí a máte rádi. Mnoho lidí na Pinterestu sleduje fotografie pro inspiraci. Můžete toho využít a ukázat své produkty. Pěkné a zajímavé fotografie vždy upoutají pozornost. Stejně tak lze přidat k obrázku i odkaz. Proč tedy se nezviditelnit prostřednictvím odkazu na své webové stránky, ale třeba i ty firemní.
 
Rovněž svůj profil i ten firemní na Pinterestu můžete propagovat na jiných sociálních sítích. Čím více lidí bude moci váš profil shlédnout, tím je větší šance na úspěch.

Pinterest coby nevyčerpatelná studna inspirace
3.3 (66.67%)3
.